Zásielkový obchod pre členov GS Klubu

 1. Zásielkový obchod je určený výhradne pre členov GS Klubu. Zásielkový obchod sa uskutočňuje výhradne na adresy v Slovenskej republike.
 2. Prípravky GS je možné objednávať dvoma spôsobmi:
  • Elektronická objednávka
   • internetová objednávka cez e-shop na internetových stránkách http://www.gsklub.sk//
   • na objednávky cez internet sa poskytuje zľava 15 % z orientačnej predajnej ceny lekárne (prehľad orientačných cien prípravkov
    GS nájdete na stránkach spoločnosti http://www.gsklub.sk//)
   • v deň odoslania zásielky bude objednávateľovi zaslaný informačný e-mail s podacím číslom vystavenej a odoslanej objednávky (tak môže člen sledovať, kde sa jeho zásielka momentálne nachádza)
  • Písomná objednávka
   • vyplnením a zaslaním tohto objednávkového formulára poštou na adresu: GREEN – SWAN PHARMACEUTICALS SR, Zoltána Kodálya 796/29, 924 01 Galanta
   • na objednávky zaslané písomne sa poskytuje zľava 15 % z orientačnej predajnej ceny lekárne (prehľad orientačných cien prípravkov GS nájdete na stránkach spoločnosti http://www.gsklub.sk//)
   • k úspešnému vybaveniu objednávky je potrebné, aby ju člen klubu zaslal doporučene
   • pre úspešné vybavenie písomnej objednávky je potrebné na objednávkovom formulári kompletne vyplniť údaje pre zaslanie vrátane Vášho prihlasovacieho mena a to čitateľne, paličkovým písmom (v prípade nečitateľnosti či nekompletnosti údajov neručí spoločnosť za správne doručenie objednávky)
 3. Pri objednávke nad 29 €  je poštovné a balné hradené spoločnosťou
  GREEN – SWAN PHARMACEUTICALS SR, s.r.o. Pri objednávke nižšej ako 29 EUR hradí poštovné a balné objednávateľ. Poštovné a balné je účtované vo výške 4,00 EUR na jednu objednávku.
 4. Zásielka bude vyexpedovaná najneskôr do 7 pracovných dní od obdržania objednávky. Zásielky sú zasielané Slovenskou poštou, a.s. , alebo inou prepravnou spoločnosťou výhradne cez pracovné dni. Preprava a dodanie sa riadia poštovými podmienkami Slovenskej pošty, a.s.. Všetky  zásielky sú zasielané doporučene.
 5. Doručená zásielka je hradená platbou pri prevzatí – dobierka.
 6. V prípade straty objednaných prípravkov pri poštovnej preprave trvá vybavenie reklamácie podľa ustanovení poštových podmienok Slovenskej pošty, a.s. 1 mesiac.
 7. Člen má po doručení prípravku na ním uvedenú adresu nárok na vrátenie zaplatenej čiastky za tieto prípravky, ak ich pošle nepoškodené a viditeľne nepoužité späť na adresu GREEN – SWAN PHARMACEUTICALS SR, s.r.o., Zoltána Kodálya 769/29, 924 01 Galanta najneskôr do 14 dní od obdržania týchto prípravkov. Čiastka zaplatená za tieto prípravky bude zákazníkovi zaslána poštovou poukážkou bez zbytočného odkladu, akonáhle budú tieto prípravky doručené za vyššie uvedených podmienok na našu adresu.
 8. Vždy aktuálne informácie o všetkých prebiehajúcich akciách a súťažiach pre členov
  GS Klubu nájdete na webových stránkach https://www.gsklub.sk.